biegaj z nami - bydgoszcz - myślęcinek
 
Dołącz do nas na Facebook -







Biegaj z Nami    wxc 2013 bydgoszcz







LISTA STARTOWA BYDGOSZCZ NA START 27-04-2014


1 KWIATKOWSKI JAKUB BYDGOSZCZ
2 KLOSKOWSKI ADAM CHOJNICE
3 GAłKA MARIUSZ BYDGOSZCZ
4 GAłKA MAGDALENA BYDGOSZCZ
5 KAZUBOWSKI JACEK BIAłE BłOTA
6 GRAPATYN PIOTR BYDGOSZCZ
7 RYBA PRZEMEK BYDGOSZCZ
8 PAUKA ŁUKASZ BYDGOSZCZ
9 LEMAńCZYK ZYGMUNT NIEMCZ
10 DRAPIEWSKI PRZEMYSłAW BYDGOSZCZ
11 SKOTARCZAK MATEUSZ INOWROCłAW
12 MORAWSKI MACIEJ BYDGOSZCZ
13 NAWROCKI DAMIAN BYDGOSZCZ
14 TELEJKO ŁUKASZ KOBYLARNIA
15 OSZUBSKI KAZIMIERZ BYDGOSZCZ
16 TOMACKI MIROSłAW BYDGOSZCZ
17 KEMPA ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
18 SKIERA KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
19 LATOS PAWEł BYDGOSZCZ
20 KLINIKOWSKI JACEK ŚWIEKATOWO
21 SIUDA ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
22 LOTA MARCIN OSóWIEC
23 GąSIOROWSKI ROBERT BYDGOSZCZ
24 PIETRASZAK TOMASZ BIAłE BłOTA
25 PIETRASZAK MIłOSZ BIAłE BłOTA
26 HENSELEK MICHAł BYDGOSZCZ
27 JANIK ROMAN KWIDZYN
28 NOWAKOWSKI MATEUSZ CIECHOCINEK
29 ANTCZAK FILIP BYDGOSZCZ
30 BADZIąGOWSKA PAULINA BYDGOSZCZ
31 BOSIACKI MATEUSZ BYDGOSZCZ
32 DULIńSKA DOROTA NIEMCZ
33 HARKO PAWEł BYDGOSZCZ
34 POLASIK MICHAł BYDGOSZCZ
35 GłOWACKI SZYMON BYDGOSZCZ
36 GURNA JOLANTA BYDGOSZCZ
37 TRZCIńSKI FRANCISZEK CHEłMNO
38 GURNA WIKTORIA BYDGOSZCZ
39 NOWOGRODZKA KAROLINA KWIDZYN
40 ŁAZ KAMIL BYDGOSZCZ
41 ŁOPATKA MICHAł WłóKI
42 KABACIńSKI MARCIN BYDGOSZCZ
43 DZIEWIECZYńSKA KASIA BYDGOSZCZ
44 FAC MARTA BYDGOSZCZ
45 BARTCZAK RADOSLAW BYDGOSZCZ
46 KRAHL RADEK BYDGOSZCZ
47 SZALA MONIKA BYDGOSZCZ
48 ROK KASIA BYDGOSZCZ
49 ROK WOJCIECH BYDGOSZCZ
50 KWIATKOWSKI DAMIAN RAKOWIEC
51 BUZAłA RAFAł BIAłE BłOTA
52 ŚLUGAJ TOMASZ KORONOWO
53 MARACH PIOTR TORUń
54 KUCA MICHAł BYDGOSZCZ
55 SZWANKOWSKI HUBERT CHOJNICE
56 ŻUKOWSKA JOANNA CHARZYKOWY
57 REMLINGER MICHAł BYDGOSZCZ
58 KRUSZYńSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
59 SAWICKA ANETA BYDGOSZCZ
60 SZYSZKA MARIUSZ BYDGOSZCZ
61 KLIMEK PAWEł BYDGOSZCZ
62 KUBIAK AGATA BYDGOSZCZ
63 SKORNIA ELIZA BYDGOSZCZ
64 ŁAZ KAMIL BYDGOSZCZ
65 LICHOCKI MARCIN BYDGOSZCZ
66 WOźNIAK MONIKA BYDGOSZCZ
67 MATUSZAK DOROTA BYDGOSZCZ
68 LUZAK MIROSłAW BYDGOSZCZ
69 NOWICKA KAROLINA BYDGOSZCZ
70 SEROCKI ADRIAN BYDGOSZCZ
71 HAIZE TOMASZ BYDGOSZCZ
72 STANKIEWICZ DARIUSZ MAKSYMILIANOWO
73 WARSZAWSKI PRZEMYSłAW BYDGOSZCZ
74 WAłDOCH AGNIESZKA KORONOWO
75 KUCHCZYńSKI ADAM BYDGOSZCZ
76 PERKOWSKI RAFAł KIKół
77 SZABLEWSKI ANDRZEJ BYDGOSZCZ
78 KOSTRZEWSKA DOROTA BYDGOSZCZ
79 DZIEKAN WOJCIECH BYDGOSZCZ
80 KWIATKOWSKA ELżBIETA BYDGOSZCZ
81 GRUPA MARCIN PRZYłęKI
82 DROZDOWSKA ANNA KRUSZYN KRAJEńSKI
83 SYNAKIEWICZ TOMASZ BYDGOSZCZ
84 ZAGOżDżON PIOTR BYDGOSZCZ
85 ZMUDZINSKI MARCIN BYDGOSZCZ
86 CIEPłUCH ZOFIA BYDGOSZCZ
87 WęGRZYN PAWEł WIęCBORK
88 OSOWSKA MAłGORZATA BYDGOSZCZ
89 WYSMOLIńSKI RAFAł BIERNATKI
90 LEWICKI MACIEJ BYDGOSZCZ
91 DZIEWIECZYńSKA MIROSłAW BYDGOSZCZ
92 KUCZMA PAWEŁ żNIN
93 KANIA MICHAł BYDGOSZCZ
94 JABłOńSKI JAROSłAW CIECHOCINEK
95 GIERSZEWSKA GRAżYNA BYDGOSZCZ
96 KACZMARCZYK HANNA BYDGOSZCZ
97 WIśNIEWSKI WłODZIMIERZ TORUń
98 BORYS ADAM BYDGOSZCZ
99 SITARZ MICHAł TORUń
100 SZWICHTENBERG ALDONA POLSKA
101 DZIEWIECZYńSKI MIROSłAW BYDGOSZCZ
102 SZPADZIńSKI SłAWOMIR BYDGOSZCZ
103 MARUT RYSZARD BYDGOSZCZ
104 SZPADZIńSKI SłAWOMIR BYDGOSZCZ
105 BIAŁOWĄS DARIUSZ BYDGOSZCZ
106 CHYLIńSKA DOROTA GRUDZIąDZ
107 ŻARKOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
108 NOGGA SEBASTIAN ZIELONA GóRA
109 OLESIAK PIOTR TORUń
110 SZCZYGIEł JUSTYNA TARNOWO PODGóRNE
111 KURJATO MICHAł BYDGOSZCZ
112 DREWS GRZEGORZ BYDGOSZCZ
113 BIALACHOWSKI ADAM BYDGOSZCZ
114 WARLINSKI ADAM BYDGOSZCZ
115 CHMIELARSKI PIOTR BYDGOSZCZ
116 TRYT MACIEJ BYDGOSZCZ
117 TUBAJA ALBERT BYDGOSZCZ
118 BIAłEK DAWID NAKłO NAD NOTECIą
119 SZNAJDER BEATA WARSZAWA
120 RAKOWSKA NATALIA BYDGOSZCZ
121 KANTORSKI ZBYSłAW BYDGOSZCZ
122 MAZUROWSKA ANDżELIKA TCZEW
123 KUBCZAK-KOSICKA ANNA TORUń
124 OLSZEWSKI PAWEł BYDGOSZCZ
125 LASSAK BARTOSZ BYDGOSZCZ
126 FIGAJ-GRAJEK AGNIESZKA KOBYLNICA
127 WARLINSKI PIOTR BYDGOSZCZ
128 NIEREBIńSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
129 GAJZLER JERZY BYDGOSZCZ
130 ROSZCZYN DAWID BYDGOSZCZ
131 GACKA RAFAł SICIENKO
132 SZWICHTENBERG ALDONA POLSKA
133 SMIETANA MIROSLAW DOBRCZ
134 HILDEBRANDT WALDEMAR LUZINO
135 ŚLOT MICHAł TORUń
136 SZULC ŁUKASZ FORDON
137 HAJDUKIEWICZ SZYMON BYDGOSZCZ
138 HOłTYN PATRYK RADZIEJóW
139 BIZOń MICHAł BYDGOSZCZ
140 GACKOWSKI ARTUR BYDGOSZCZ
141 RYBAK DANIEL BYDGOSZCZ
142 KANTOWICZ PAWEł BYDGOSZCZ
143 GóźDź TOMASZ BYDGOSZCZ
144 WIEWIóRKA PIOTR TORUń
145 MISIASZEK MAREK BYDGOSZCZ
146 ZAGOżDżON WIOLETA SOLEC KUJAWSKI
147 łUKWIńSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
148 łUKWIńSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
149 KWIATKOWSKA AGATA BYDGOSZCZ
150 GREFKOWICZ PAWEł TORUń
151 PISKOń PAWEł TORUń
152 WIśNIEWSKI JANUSZ TORUń
153 ŁOBODZIńSKI MARCIN BYDGOSZCZ
154 TROKA TOMASZ CHOJNICE
155 OLKOWSKI HENRYK BYDGOSZCZ
156 MACIEJEWSKA - BłACHEWICZ JOANNA BYDGOSZCZ
157 JAKIELEWICZ WIOLETA BYDGOSZCZ
158 KASPEROWICZ JACEK BYDGOSZCZ
159 ERDMAŃCZYK ANDRZEJ BRUSY
160 KRZYMIńSKI JAROSłAW BYDGOSZCZ
161 LEWANDOWSKI JACEK BYDGOSZCZ
162 JASKóLSKA KATARZYNA NAKłO NAD NOTECIą
163 MAJEWSKI MAREK BYDGOSZCZ
164 HOLICZKO MIROSŁAW BYDGOSZCZ
165 GóRECKI PATRYK BYDGOSZCZ
166 MEYER ŁUKASZ BYDGOSZCZ
167 MALINOWSKI ARTUR BYDGOSZCZ
168 REPKA MAREK BYDGOSZCZ
169 REPKA ANNA BYDGOSZCZ
170 KUJAWA PIOTR BYDGOSZCZ
171 PRąTNICKI MARIUSZ INOWROCłAW
172 WARDA JAKUB GąSAWA
173 KUTYłA KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
174 TUPTANOWSKI PRZEMEK BYDGOSZCZ
175 SKORA-TUPTANOWSKA MONIKA BYDGOSZCZ
176 DANIELEWSKI MARIUSZ ZłAWIEś WIELKA
177 JASKULSKI KAZIMIERZ GRUDZIąDZ
178 JASKULSKA MIRELA GRUDZIąDZ
179 MOCZYNSKI LESZEK BYDGOSZCZ
180 LASEK PAWEł SIEMKOWO
181 ANGIEL WŁADYSŁAW BYDGOSZCZ
182 WELM GRZEGORZ CZęSTOCHOWA
183 ROSZCZYN DAWID BYDGOSZCZ
184 HOLICZKO MIROSŁAW BYDGOSZCZ
185 TRZCIńSKI EUGENIUSZ BYDGOSZCZ
186 TOPCZEWSKI GRACJAN BYDGOSZCZ
187 KWIATKOWSKI MARCIN BYDGOSZCZ
188 WIśNIEWSKI MIKOłAJ BYDGOSZCZ
189 KUźMICKI DAMIAN PIłA
190 GOłUNSKI JERZY BYDGOSZCZ
191 WAWRZYNIAK ANDRZEJ BYDGOSZCZ
192 SMOLIńSKI MARCIN BYDGOSZCZ
193 BREDOW MAREK BYDGOSZCZ
194 RYCHLEWSKI TOMASZ CZERNIN
195 SERAFIN PAWEł WARZYMICE
196 WILCZYŃSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
197 RAKOWSKA EWA BYDGOSZCZ
198 BIESIADA AGNIESZKA BYDGOSZCZ
199 SADłECKI PAWEł GRUDZIąDZ
200 GóRCZYńSKI ZBIGNIEW FABIANKI
201 BIERNACJU BARTOSZ BYDGOSZCZ
202 RAJS ARKADIUSZ OSIELSKO
203 HOPPE TOMASZ BYDGOSZCZ
204 JURCZYK ARTUR BYDGOSZCZ
205 PASZKIET REMIGIUSZ BARCIN
206 NITKA IRENEUSZ NAKłO NAD NOTECIą
207 LUZAK SZYMON BYDGOSZCZ
208 SUDOł JACEK BYDGOSZCZ
209 PIETRZKIEWICZ PIOTR BYDGOSZCZ
210 ANTCZAK FILIP BYDGOSZCZ
211 ADAMCZEWSKA-KMIEć NATALIA BYDGOSZCZ
212 STEMPNIAK KRZYSZTOF INOWROCłAW
213 NIEWOLSKI MARCIN ŻNIN
214 BADOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
215 WITKOWSKI ANDRZEJ NIEMCZ
216 PESTKA PRZEMYSłAW BYDGOSZCZ
217 GRECHUTA TOMASZ BYDGOSZCZ
218 ZARON SLAWOMIR BYDGOSZCZ
219 ZAROSA PATRYK BYDGOSZCZ
220 WłODARCZAK WITOLD BYDGOSZCCZ
221 CEGIELSKI MACIEJ ŚWIEKATOWO
222 SCHUTZ TOMASZ GDYNIA
223 WILK ŁUKASZ BYDGOSZCZ
224 LEWANDOWSKI RAFAL BYDGOSZCZ
225 ŁęCKI MARCIN TORUń
226 CHMIELEWSKI JAN TORUń
227 BIńKOWSKI DAREK BYDGOSZCZ
228 RAPACKI KAMIL PłOCK
229 KANJERSKI JERZY BYDGOSZCZ
230 PERLINSKI DAMIAN BYDGOSZCZ
231 DOMINICZAK PIOTR BYDGOSZCZ
232 MARKIEL BARTOSZ SZUBIN
233 KAłAMARSKA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ
234 URBAńSKI DANIEL BYDGOSZCZ
235 MOMOT KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
236 KUBANEK ŁUKASZ BYDGOSZCZ
237 RYBARCZYK MONIKA BYDGOSZCZ
238 ŚWIDER DAWID WłOCłAWEK
239 KWAśNIEWSKI PAWEł BYDGOSZCZ
240 KURKOWSKA MAGDALENA CHEłMżA
241 DOMAN JANUSZ BRZOZA
242 SMERLIŃSKI ROBERT BYDGOSZCZ
243 PACZKOWSKI JACEK STRZELNO
244 GóRSKA DANUTA DABRóWKA NOWA
245 SZAL ALEKSANDRA POZNAń
246 ZBOIńSKI FILIP BYDGOSZCZ
247 HEROLD MACIEJ BYDGOSZCZ
248 NIEWOLSKI MARCIN ŻNIN
249 ŚWIDERSKA ANITA SIERPC
250 POCZWARDOWSKI KAMIL SIERPC
251 WAWRZYNIAK MACIEJ BYDGOSZCZ
252 BIELAWSKA MONIKA BYDGOSZCZ
253 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA
254 ROGOZIńSKI TOMASZ LUBICZ GóRNY
255 CICHOńSKA- BAZAK MARZENA BYDGOSZCZ
256 KUźMA MACIEJ SZUBIN
257 TUCZYńSKI SYLWESTER BYDGOSZCZ
258 BUDZIńSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
259 GUMOWSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ
260 LISEWSKI PIOTR BYDGOSZCZ
261 NIEDBALSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ
262 PARUSZEWSKI ROBERT GDYNIA
263 KUCHCIńSKI ARKADIUSZ BIAłE-BłOTA
264 JOACHIMIAK KINGA MROCZA
265 CIEśLIK MAREK ŚLESIN
266 TRYT PIOTR OBROWO
267 DREWS KATARZYNA BYDGOSZCZ
268 WIŚNIEWSKI MAREK BYDGOSZCZ
269 DREżEWSKA OLA BARCIN
270 GORGOL TOMASZ BYDGOSZCZ
271 BERNACIAK MATEUSZ MOGILNO
272 SUCHORAK MAJA SOPOT
273 DąBKOWSKI MACIEJ SOLEC KUJAWSKI
274 SZYMCZAK MALGORZATA BYDGOSZCZ
275 GOSTOMCZYK MARCIN NAKłO NAD/NOT
276 TOMASZEK SEBASTIAN BYDGOSZCZ
277 CHOJNACKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ POLAND
278 WIśNIEWSKA MAłGORZATA BYDGOSZCZ
279 SCHROEDER PAWEł BYDGOSZCZ
280 BIERNACKI SłAWOMIR BIAłE BłOTA
281 DEPTUłA GRZEGORZ OSIELSKO
282 TACIKIEWICZ ANNA BYDGOSZCZ
283 BRYMERSKA ANETA IłAWA
284 WINKLEWSKI PAWEł BYDGOSZCZ
285 WINKLEWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ
286 DROżDZYńSKI DAWID WITKOWO
287 MILCZAREK KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
288 RóżAńSKI KAROL ŁYSOMICE
289 DąBROWSKI JAROSłAW BYDGOSZCZ
290 MAłECKI TOMASZ TORUń
291 KOWALSKI KAMIL KWIDZYN
292 LEMKE MICHAł GDAńSK
293 BRZUZY TOMASZ GDAńSK
294 OMNICZYńSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
295 STASIAK OLAF SADKI
296 SOBOL JAKUB BYDGOSZCZ
297 DRZEWICKA MAłGORZATA BYDGOSZCZ
298 WONIAKOWSKI CZESłAW BYDGOSZCZ
299 SMOLIńSKA KATARZYNA BYDGOSZCZ
300 STASZEWSKI ADAM DOBRCZ
301 ERDMAńCZYK ANNA LUZINO
302 LATOSZEWSKI PIOTR KLESZCZEWO
303 TARKOWSKI JACEK TCZEW
304 ŚPICA LESZEK BYDGOSZCZ
305 KęDZIERSKI RAFAł BYDGOSZCZ
306 LESZCZYńSKI ANDRZEJ BYDGOSZCZ
307 SLIPCEWICZ TOMASZ RAKOWIEC
308 WAWRUCH BARTłOMIEJ BYDGOSZCZ
309 WINIARSKI ŁUKASZ TORUń
310 ŚWITAłA ROMAN KWIDZYN
311 BIELECKI ŁUKASZ ŚWIECIE
312 KARóLEWSKI KRZYSZTOF INOWROCłAW
313 GLASNER RAFAŁ BYDGOSZCZ
314 KALINOWSKI WOJCIECH TORUń
315 KUFEL JACEK BYDGOSZCZ
316 GRABOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
317 MOSIOłEK ANNA TORUń
318 MOSIOłEK TOMASZ TORUń
319 ORZECHOWSKI MARCIN TORUŃ
320 TARASKA MARCIN BARCIN
321 MROZIK ANDRZEJ BYDGOSZCZ
322 MITKOWSKA ANNA BYDGOSZCZ
323 WASZAK ARTUR BYDGOSZCZ
324 ROGALLA BARTOSZ BRUSY
325 RYBACKI MARCIN BYDGOSZCZ
326 SULIMA MACIEJ BYDGOSZCZ
327 KLASA JACEK GDYNIA
328 KOWALKOWSKI FILIP BYDGOSZCZ
329 JABłONSKI MARCIN BYDGOSZCZ
330 CHUDY ANNA OLSZTYN
331 LOTA ALEKSANDRA OSóWIEC
332 DERENGOWSKI PIOTR BYDGOSZCZ
333 SIEKIERKA ROBERT BYDGOSZCZ
334 IWANEK DOMINIKA BYDGOSZCZ
335 GRZEGORZEWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
336 BEDNARZ MALWINA CHODZIEż
337 RZEKANOWSKI PAWEł BYDGOSZCZ
338 TESSA KAROL LISI OGON
339 JARUSZEWSKA AGATA BYDGOSZCZ
340 BUTOWT KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
341 JANICKI MARIUSZ KRUSZYN
342 SZYCHOWSKI JAROSŁAW WIERZCHUCICE
343 GOZIMIRSKI ADAM BYDGOSZCZ
344 KOMINIAREK KACPER MUROWANIEC
345 FAJFER ROBERT BYDGOSZCZ
346 DąBROWSKA BOMBAłA MARTYNA KRUSZYN
347 PRIEBE KATARZYNA BYDGOSZCZ
348 JANAS KAROLINA BYDGOSZCZ
349 GRUBICH ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
350 ŻAKOWICZ ALEKSANDRA BYDGOSZCZ
351 POPOWSKA BARBARA BYDGOSZCZ
352 POPOWSKI ZBIGNIEW BYDGOSZCZ
353 CZAJKOWSKI TOMASZ TERESIN
354 KANARKOWSKI STANISłAW CZARNOWO
355 KUBIńSKI JAKUB OSIELSKO
356 WAWRZYNIAK DOMINIK WYSTęP
357 PAKULSKI RAFAł BYDGOSZCZ
358 BAZAK CEZARY BYDGOSZCZ
359 PALIńSKI GRZEGORZ STAWKI
360 STOPA KRZYSZTOF TCZEW
361 FARULEWSKI PIOTR BYDGOSZCZ
362 FALKOWSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ
363 FRąCKOWIAK MARTA MYśLęCINEK
364 JANCZARSKI MARCIN TORUń
365 WAłACH SANDRA WIESZCZęTA
366 WOJCIECHOWSKA MAGDALENA TORUń
367 MOROSZCZAK BOGUMIł BYDGOSZCZ
368 CHODóR PAWEł BYDGOSZCZ
369 JANKOWSKI MICHAł BYDGOSZCZ
370 JANKOWSKA KINGA BYDGOSZCZ
371 BEDNARCZYK ADRIAN BYDGOSZCZ
372 WISZTART MATEUSZ BYDGOSZCZ
373 SUTKOWY DAMIAN JAROSłAW
374 RUSIECKI MIKOłAJ BYDGOSZCZ
375 BILSKI SZYMON SęPóLNO KRAJEńSKIE
376 BERNDT MAGDALENA BYDGOSZCZ
377 MATJAKOWSKA EDYTA BYDGOSZCZ
378 GROCHOWALSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
379 JORDANOWSKA DOROTA BYDGOSZCZ
380 KOSUCIńSKI SłAWOMIR POLANICA ZDRóJ
381 LEMANOWICZ KATARZYNA BYDGOSZCZ
382 DOMŻALSKI MAREK ŁOCHOWO
383 KALINOWSKA KAMILA BYDGOSZCZ
384 SIKORSKI PIOTR BYDGOSZCZ
385 TOPOREK BEATA GDAńSK - OSOWA
386 PIRSKI ADAM GDAńSK - OSOWA
387 ZAJąKAłA ADAM CZARNOWO
388 MYSZA JAKUB BYDGOSZCZ
389 ŻMICH MICHAł BYDGOSZCZ
390 WIERSKI JAROSłAW LIPNIKI
391 CIESIELSKA MONIKA BYDGOSZCZ
392 KORCZAK MIKOłAJ WIęCBORK
393 DZIERLIńSKI PAWEł ŚWIECIE
394 LISIECKI PATRYK INOWROCłAW
395 KęDZIERSKA MAłGORZATA ŁOCHOWICE
396 MURAWSKA IWONA ŻNIN
397 SENGER ROBERT WARSZAWA
398 DEPTUłA WOJCIECH BYDGOSZCZ
399 GIERSZ KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
400 MAZUR MARCIN NOWA WIEś WIELKA
401 KIERZKOWSKI PAWEł BYDGOSZCZ
402 RULEWSKI MICHAł BYDGOSZCZ
403 SMALEC BARTOSZ KWIDZYN
404 ZDZIAREK ARTUR BYDGOSZCZ
405 KIEłKOWSKI MACIEJ MAłA NIESZAWKA
406 JASINIEWSKI SłAWOMIR ŚWIECIE
407 WSZOłEK KRZYSZTOF MAłE RUDY
408 GRZEGOREK JAKUB BYDGOSZCZ
409 ŁABENDA TOMASZ BYDGOSZCZ
410 GóRNY MACIEJ BYDGOSZCZ
411 GUTKOWSKA EWELINA PRUSZCZ
412 KłOSOWICZ MARCIN BYDGOSZCZ
413 BOINSKI SEBASTIAN BYDGOSZCZ
414 MłODZIK ADAM BYDGOSZCZ
415 KULKA MAGDALENA BYDGOSZCZ
416 GUTKOWSKI ZBYSZEK PRUSZCZ
417 KINALSKI RADOSłAW BYDGOSZCZ
418 DęBIńSKI DANIEL OSIELSKO
419 RZEPKA MATEUSZ BYDGOSZCZ
420 RAKOWSKI PAWEł BYDGOSZCZ
421 KARCZEWSKI ŁUKASZ TORUń
422 PIECHOCKI PATRYK JARUżYN
423 JASIENIECKI EMIL BYDGOSZCZ
424 MłODZIK AGNIESZKA BYDGOSZCZ
425 WENDA MATEUSZ BYDGOSZCZ
426 FLEJTER RADOSłAW ŻNIN
427 CIEśLIK IWONA BYDGOSZCZ
428 CHMIELEWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
429 JANKOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
430 JARANOWSKI MICHAL GRUDZIADZ
431 BłAżEJCZYK ŁUKASZ OSTROMECKO
432 PRZYBYLSKI ROBERT BYDGOSZCZ
433 KOWALSKI JACEK KUJ-POM
434 KOłAKOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
435 DĘBSKI ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
436 ANGIELCZYK MIROSłAW ŚWIECIE
437 SZWAGROWSKI TOMASZ KRUSZWICA
438 GUTKOWSKI LECH GóRNA GRUPA
439 DęBSKI RAFAł BYDGOSZCZ
440 ERDMAŃCZYK MARTA BRUSY
441 SZAFRAńSKA BEATA BYDGOSZCZ
442 ŚLAZIńSKI DANIEL BYDGOSZCZ
443 WOJCIECHOWSKA ANGELIKA LASKOWICE
444 ZAMELSKI PAWEł TRZCINIEC
445 URBAńSKA EMILIA ŁOCHOWICE
446 MAJEWICZ VIOLETTA BYDGOSZCZ
447 FORNEY MARCIN GRUDZIąDZ
448 MATURA IZABELA BYDGOSZCZ
449 KRUEGER WALDEMAR ŁOCHOWICE
450 CHMIELEWSKI SEBASTIAN MUROWANIEC
451 CHOJNACKA DOMINIKA BYDGOSZCZ
452 WINIARSKI GRZEGORZ ŚWIECIE
453 NAWROCKI JAROSłAW BYDGOSZCZ
454 MURAWSKI SYLWESTER GRUDZIąDZ
455 MACIOCHA ARKADIUSZ CZłUCHóW
456 WRóBLEWSKA MAłGORZATA BIAłE BłOTA
457 STROMCZYńSKI WIESłAW BYDGOSZCZ
458 GOźDZIńSKI PRZEMYSłAW KROBIA
459 RATAJEK BłAżEJ GRUDZIąDZ
460 UNIżYCKI ROBERT BYDGOSZCZ
461 CYRTA PAWEł FORDON
462 CYRTA REMIGIUSZ FORDON
463 SZAFRAńSKA SONITA WYSTęP
464 HETZIG PIOTR PIłA
465 NALEWALSKI PAWEł MOGILNO
466 PIERNIKOWSKI DAMIAN LUBANIE
467 MACIEJEWSKA-BłACHEWICZ JOANNA BYDGOSZCZ
468 BłACHEWICZ MARCIN BYDGOSZCZ
469 LANGE MONIKA SICIENKO
470 DOBREK WOJCIECH SZCZECIN
471 NIEPOKÓJ ADAM ŁOCHOWO
472 SUTKOWY PAWEł BYDGOSZCZ
473 ŻYCHOWSKI RAFAł ZALESIE
474 WIDźGOWSKI PRZEMYSłAW BYDGOSZCZ
475 HOłOWNIA WOJCIECH BYDGOSZCZ
476 GWóźDź KAMIL WIęCBORK
477 BURCZYK MICHAL BYDGOSZCZ
478 KRAJEWSKI SZCZEPAN BYDGOSZCZ
479 KOTYŃSKA AGNIESZKA TRZCINIEC
480 KOTYŃSKI GRZEGORZ TRZCINIEC
481 MAJEWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ
482 SPYCHALSKI WALDEMAR ŁOCHOWICE
483 ŚWIęCICKI WOJCIECH BYDGOSZCZ
484 ŚWIECIAK SEBASTIAN BYDGOSZCZ
485 KRUCZKOWSKI JAROSŁAW ALEKSANDRóW KUJAWSKI
486 MAKOWSKI SłAWOMIR BYDGOSZCZ
487 CHYLIńSKA MARTA BYDGOSZCZ
488 CHWIEDUK MAGDALENA BYDGOSZCZ
489 WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ TORUŃ
490 FARMAS DANIEL BYDGOSZCZ
491 DZIOBA BŁAZEJ SINIARZEWO
492 ZIęTARSKA SANDRA GRUDZIąDZ
493 BIAłKA KAMIL BYDGOSZCZ
494 BOROWSKI ARTUR TORUń
495 MICHALCZAK BARTOSZ BARCIN
496 JAKUBCZAK ŁUKASZ BYDGOSZCZ
497 GLINIECKI RADOSłAW BYDGOSZCZ
498 STOBIERSKI ADRIAN BYDGOSZCZ
499 SMOLAREK TOMASZ BYDGOSZCZ
500 TORBICKI WALDEMAR GRUDZIąDZ
501 NAWROCKI RADOSłAW TUCHOLA
502 RYBICKI ARTUR TORUń
503 DEJEWSKI ARKADIUSZ TORUń
504 KAMIńSKI STEFAN TORUń
505 KWIATKOWSKA MARTA BYDGOSZCZ
506 PIEKARSKI MAREK BYDGOSZCZ
507 RAKOWSKI PIOTR BYDGOSZCZ
508 KRYSKE MARIUSZ BIAłE BłOTA
509 SIKORA ARTUR BYDGOSZCCZ
510 ZIMMER KRZYSZTOF TORUŃ
511 SKARBEK MAREK BYDGOSZCZ
512 ROK WOJCIECH BYDGOSZCZ
513 STEFAN SYLWIA JEżEWO
514 KNIOłA DOROTA GRUDZIąDZ
515 DAGIEL ALEKSANDER BYDGOSZCZ
516 MACZYŃSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ
517 MąDRA LIDIA KAMIENIEC
518 KALATA ŁUKASZ GóRSK
519 KUś ŁUKASZ BYDGOSZCZ
520 BRZYKCY KAROLINA WTELNO
521 KASAK KAMIL JEżEWO
522 TRENDEWICZ MARCIN WąBRZEźNO
523 KANTOWICZ MAłGORZATA BYDGOSZCZ
524 PARUCKI ZBIGNIEW BYDGOSZCZ
525 SZENK MARTA BYDGOSZCZ
526 MATOWSKA MONIKA BYDGOSZCZ
527 POZORSKI JAROSłAW BYDGOSZCZ
528 SZCZUTKOWSKA JUSTYNA JANIKOWO
529 ANDRZEJEWSKI WOJTEK BYDGOSZCZ
530 KOTOWSKA KAROLINA BYDGOSZCZ
531 DERENDA PAWEł INOWROCłAW
532 MAJłOWSKI PIOTR GORZóW WLKP.
533 DąBROWSKI BARTOSZ BYDGOSZCZ
534 DAGIEL MACIEJ BYDGOSZCZ
535 PODżEREK MACIEJ RYNARZEWO
536 ZBIRANEK REMIGIUSZ BYDGOSZCZ
537 NIEREBIńSKA AGNIESZKA BYDGOSZCZ
538 JAKUBCZAK MICHAł SICIENKO
539 JAKUBCZAK RAFAł WIERZCHUCINEK
540 RADECKI PRZEMYSłAW BYDGOSZCZ
541 URBAńSKA EWA BYDGOSZCZ
542 JANOWSKI KRZYSZTOF KRUSZYN
543 TYMCZEWSKI MACIEJ GNIEZNO
544 TYMCZEWSKA ALICJA GNIEZNO
545 OLKOWSKI EUGENIUSZ BYDGOSZCZ
546 WOłOCH MARCIN BYDGOSZCZ
547 PTAK MACIEJ BYDGOSZCZ
548 BONK TOMASZ BYDGOSZCZ
549 ULCZYNSKA EWA BYDGOSZCZ
550 GORDON ROMAN BYDGOSZCZ
551 RACINOWSKI ADAM śWIECIE
552 SIEńSKI JACEK NIEMCZ
553 REWOLIńSKA PAULINA BYDGOSZCZ
554 BIEńKOWSKI FILIP BYDGOSZCZ
555 STYSIAK GRZEGORZ BYDGOSZCZ
556 DRYGLAS PAWEł BYDGOSZCZ
557 SKUBISZEWSKI DAMIAN ŁOCHOWO
558 KOSEDA MICHAł ŚWIECIE
559 WIśNIEWSKI DAWID BYDGOSZCZ
560 WYSMOLINSKI PIOTR OSIELSKO
561 BUCłAW PIOTR BYDGOSZCZ
562 WłóDARCZAK BARBARA BYDGOSZCZ
563 DRZEWIECKI RAFAł NIEMCZ
564 MILER KAROL CHOJNICE
565 JURAS MAłGORZATA NAKłO NAD NOTECIą
566 SILWANOWICZ ANDRZEJ BYDGOSZCZ
567 GERWEL MARTA BYDGOSZCZ
568 ZGORZELSKA MAłGORZATA MłAWA
569 MACIEJEWSKI RAFAł ŻNIN
570 GóRECKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
571 PłUCIENNIK PAWEł ZŁOTNIKI KUJAWSKIE
572 KRóL RAFAł BYDGOSZCZ
573 DANIELSEN VEGARD BYDGOSZCZ
574 KRISTOFFERSEN INGUNN BYDGOSZCZ
575 BREILAND OLA BYDGOSZCZ
576 HøIHILDER STIAN BYDGOSZCZ
577 MACHOWSKI JACEK BYDGOSZCZ
578 KUźMICKA KAROLINA BYDGOSZCZ
579 ŁENGOWSKA KAROLINA BYDGOSZCZ
580 WOźNIAK ARTUR GNIEWKOWO
581 ZAKURZEWSKI TOMASZ BRZOZA
582 BERNDT MACIEJ BYDGOSZCZ
583 PAWLAK ROBERT BYDGOSZCZ
584 BASA JACEK KRUSZWICA
585 MUCHA PIOTR POTULICE
586 BUCOŃ WIKTOR SZUBIN
587 CHMURA MACIEJ BYDGOSZCZ
588 WOJNOWSKI FILIP KRUSZYN
589 PUKAS MAREK BYDGOSZCZ
590 LUTKOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ
591 LUTKOWSKA KATARZYNA BYDGOSZCZ
592 JęDRZEJCZYK PIOTR WYSTęP
593 WOJTYSIAK SZYMON BYDGOSZCZ
594 OSIńSKA DOMINIKA CHEłMżA
595 GOłęBIEWSKI JERZY ZIELONKA
596 MAREK MAGDALENA BYDGOSZCZ
597 MAREK WOJCIECH BYDGOSZCZ
598 ŚWIERCZEK ALEKSANDRA MęCIKAł- STRUGA
599 LORENS PAULINA BYDGOSZCZ
600 MAZUR JACEK BYDGOSZCZ
601 POLANSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
602 GANCKOWSKI PIOTR BYDGOSZCZ
603 POLANSKA BEATA BYDGOSZCZ
604 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW INOWROCłAW
605 BUSSE PIOTR BYDGOSZCZ
606 WIśNIEWSKI WALDEMAR BYDGOSZCZ
607 PUłAWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
608 GROCHOWALSKI ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
609 JANIAK MARCIN BYDGOSZCZ
610 CIEśLIK PAWEł BYDGOSZCZ
611 STEFANOWICZ ŁUKASZ BYDGOSZCZ
612 WóDZ MICHAł BYDGOSZCZ
613 BIEDZIAK PIOTR BYDGOSZCZ
614 SZEFFLER ARTUR BYDGOSZCZ
615 ŁOś DARIUSZ ZAMOść
616 ŚWIERAD PAWEł KOWALEWO POMORSKIE
617 KOSECKI TOMASZ BYDGOSZCZ
618 GRALIK KACPER BYDGOSZCZ
619 FRYCKOWSKI ADAM OLIMPIN
620 PIERUCKI BARTOSZ BYDGOSZCZ
621 KęPIńSKA KATARZYNA PRZYłęKI
622 WOJCIECHOWSKI RADOSłAW BYDGOSZCZ
623 KALISZ MARIUSZ GRUDZIąDZ
624 OBUCHOWICZ WERONIKA SOLEC KUJAWSKI
625 CZAJKOWSKI ZBIGNIEW BYDGOSZCZ
626 MEJGIER ANGELIKA WIęCBORK
627 DĘBSKI WŁODZIMIERZ BYDGOSZCZ
628 ŚWIATłY PAWEł BYDGOSZCZ
629 NOWAK ROKSANA BYDGOSZCZ
630 ULAN NATALIA BYDGOSZCZ
631 NAGIERSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
632 JUREK SZYMON NAKłO NAD NOTECIą
633 KACZóWKA GRZEGORZ STRZELNO
634 GOźDZIK DAGMARA ŁóDź
635 ŁUGOWSKA AGNIESZKA NIEMCZ
636 LISIECKI JACEK NIEMCZ
637 ŁUGOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
638 GROCHOLSKI MARCIN BYDGOSZCZ
639 MUSIAłA ADAM BYDGOSZCZ
640 MALISZEWSKI KAMIL NOWE
641 KONITZ LECH BYDGOSZCZ
642 TRACZYK DOROTA TORUń
643 ŚLIWIńSKI ANDRZEJ BYDGOSZCZ
644 SIP KAROL BYDGOSZCZ
645 MEJGIER KAROL WIęCBORK
646 BąK BOGDAN BYDGOSZCZ
647 PARDO MICHAł ŻELECHLINEK
648 ZACH ANETA WIĘCBORK
649 MEJGIER PAWEł SYPNIEWO
650 SZYMCZAK POLA BYDGOSZCZ
651 WIERZBOWSKI ADAM BYDGOSZCZ
652 KOWALSKA ANGELIKA PRZYłęKI
653 CZAJKOWSKA MAłGORZATA BYDGOSZCZ
654 MICKIEWICZ JAN GRUDZIąDZ
655 BOROŃSKI TOMASZ WTELNO
656 BRYJA ROBERT BYDGOSZCZ
657 OCHOCKI MACIEJ INOWROCłAW
658 WIśNIEWSKA KAROLINA RADZIEJóW
659 WęGIELEWSKI SZYMON BYDGOSZCZ
660 ABDOUL ROMARIC BYDGOSZCZ
661 SWOBODA DANIEL BIAłE BłOTA
662 WODEJKO ARTUR SOLEC KUJAWSKI
663 BRATEK ANDRZEJ BYDGOSZCZ
664 KORZENECKI PIOTR BYDGOSZCZ
665 JANKOWSKI MARCIN BYDGOSZCZ
666 ŁOBOżEWICZ MARIA BYDGOSZCZ
667 BOJAKOWSKA MAłGORZATA SOLEC KUJAWSKI
668 BOJAKOWSKA AGNIESZKA SOLEC KUJAWSKI
669 NOGGA MAREK BYDGOSZCZ
670 FALKOWSKI IRENEUSZ BYDGOSZCZ
671 ROSZAK KINGA POZNAN
672 TRUDNOWSKI JANUSZ BYDGOSZCZ
673 SZULC FILIP BYDGOSZCZ
674 LEWICKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
675 WAWRZYNIAK MICHAł SOLEC KUJAWSKI
676 MRUK-WAWRZYNIAK PATRYCJA SOLEC KUJAWSKI
677 KOZIEł TOMASZ BYDGOSZCZ
678 KARWASZ ANDRZEJ PAKOść
679 LEWANDOWSKI MACIEJ BYDGOSZCZ
680 HEINRICH PRZEMYSłAW BYDGOSZCZ
681 TYMOSIAK MATEUSZ BIAłE BłOTA
682 KUCHARSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
683 BYKOWSKI JERZY BYDGOSZCZ
684 SKRZYPCZAK MARCIN BYDGOSZCZ
685 JAKUBIAK KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
686 JAKUBIAK MAłGORZATA BYDGOSZCZ
687 WALCZAK ROBERT BYDGOSZCZ
688 WęGIELEWSKI JAKUB BYDGOSZCZ
689 SZULC RADOSłAW BYDGOSZCZ
690 CZERWIńSKA ZUZANNA BYDGOSZCZ
691 OżóG JAROSłAW OSIELSKO
692 PRZYBYLSKA KATARZYNA WIęCBORK
693 JAGIEłA JAROSłAW BYDGOSZCZ
694 KUKIEłA PIOTR WARSZAWA
695 DRAPIEWSKI PATRYK BYDGOSZCZ
696 DOBROWOLSKI BARTłOMIEJ BYDGOSZCZ
697 BORUTA DOROTA BYDGOSZCZ
698 KOŚCIELAK MACIEJ BYDGOSZCZ
699 KRUCZKOWSKA-LASSAK ANITA STRZELCE GóRNE
700 LEWANDOWSKI MAREK CHEłMNO
701 STELMACH AGATA RYTEL
702 NAWROCKI MARCIN BYDGOSZCZ
703 CIESLIK PRZEMYSłAW BYDGOSZCZ
704 BORTH MATEUSZ BYDGOSZCZ
705 TARASIńSKI MARTIN BYDGOSZCZ
706 LEWANDOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
707 PłóCIENNIK MARIA DOBRCZ
708 WOJNAR ROBERT TORUń
709 OLEJNICZAK MAREK BYDGOSZCZ
710 GADOMSKA MARIA BYDGOSZCZ
711 LUDWINIAK BOGDAN BYDGOSZCZ
712 SZOCIńSKI ROBERT INOWROCłAW
713 SAWICKA AGNIESZKA GOLUB-DOBRZYń
714 KARBOWNIK MARCIN OSTROMECKO
715 CHAMERA ADAM BYDGOSZCZ
716 BUDZIK IRENEUSZ BYDGOSZCZ
717 KOPINJA ADRIANA BRZEG
718 STAŃCZYK KRZYSZTOF TORUŃ
719 ŚLEDŹ MACIEJ TUCHOLA
720 PISAREK JAKUB BYDGOSZCZ
721 ZIELIńSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ
722 GRUSZKA RADOSLAW BYDGOSZCZ
723 JANIKOWSKA AWA BYDGOSZCZ
724 MICHNOWSKA MONIKA BYDGOSZCZ
725 GAWRYCH ANDRZEJ BYDGOSZCZ
726 TOMECZEK RAFAł BYDGOSZCZ
727 PRZYBYLSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
728 WóJCIK EWA BYDGOSZCZ
729 GORCZYńSKI PAWEł GNIEZNO
730 TOMCZAK AGNIESZKA BYDGOSZCZ
731 ZIółKOWSKI JAKUB ŻNIN
732 OLEJNIK RAFAł ŻNIN
733 STANEK MAREK BYDGOSZCZ
734 WOJCIUK ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
735 WOJCIUK MAłGORZATA BYDGOSZCZ
736 ANDRZEJCZAK RAFAł GRUDZIąDZ
737 NOWAK RAFAł BYDGOSZCZ
738 KRZEMIńSKA DOROTA SADKI
739 BORZYSZKOWSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ
740 JASIńSKI MAREK TORUń
741 BEJGIER EDMUND OSIELSKO
742 KOSIńSKI ROBERT PAKOść
743 ARSENIUK ANNA GóRSK, ZłAWIEś WIELKA
744 WśCISłEK DARIUSZ BYDGOSZCZ
745 GLAZIK MATEUSZ SKóRCZ
746 SPINEK ALEKSANDER BYDGOSZCZ
747 KANIA ADRIANA BYDGOSZCZ
748 LEWANDOWSKA SYLWIA BYDGOSZCZ
749 HINZ REMIGIUSZ BYDGOSZCZ
750 WESOłOWSKI JAKUB PIOTRKóW KUJAWSKI
751 OLSZAR AGATA BYDGOSZCZ
752 LEWANDOWSKA MARCELA BYDGOSZCZ
753 SOKOłOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
754 TOMCZUK ADRIAN GRUDZIADZ
755 PAWLAK SZYMON BYDGOSZCZ
756 KIELAR GRZEGORZ BYDGOSZCZ
757 ENGEL LESZEK BYDGOSZCZ
758 GRACZKOWSKA MIROSłAWA BYDGOSZCZ
759 KLAWCZYńSKI ZBIGNIEW BYDGOSZCZ
760 KRAWIEC JACEK BYDGOSZCZ
761 CHRZANOWSKI MACIEJ OSIELSKO
762 OBDERKO JAN BYDGOSZCZ
763 GNIAZDOWSKI ROMAN BIAŁE BŁOTA
764 GAPSKI DAMIAN WRONKI
765 PONIKOWSKI MICHAł BYDGOSZCZ
766 ŁęGOWSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
767 BUKOLT BARTOSZ BYDGOSZCZ
768 SZYMCZAK MARCIN BYDGOSZCZ
769 DUDZIńSKI DAWID BYDGOSZCZ
770 PŁUCIENNIK GRZEGORZ JANIKOWO
771 HARĘZA DONATA ŁOCHOWO
772 DERECKA KATARZYNA BYDGOSZCZ
773 DERECKI PIOTR BYDGOSZCZ
774 LEPRINCE LUDOVIC BYDGOSZCZ
775 BERNADOWICZ BARTOSZ BYDGOSZCZ
776 ERDMAńCZYK JAN LEśNO
777 GAPA WIESłAW SYPNIEWO
778 SIMINSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ
779 MELERSKI ADAM OSIEK
780 HORYD JUSTYNA BYDGOSZCZ
781 RYłKO MARCIN BYDGOSZCZ
782 SZULC MARYLA MłAWA
783 GREGROWSKI KRZYSZTOF TORUń
784 PRZYBYLSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
785 BANEK ERNEST BYDGOSZCZ
786 LIDKE AGNIESZKA BYDGOSZCZ
787 WADZIńSKA PAULINA BYDGOSZCZ
788 KOZIAK ROMAN BYDGOSZCZ
789 MRóWCZYńSKI SZYMON ŻNIN
790 SOKOłOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
791 KLOREK MICHAł BYDGOSZCZ
792 STANISZEWSKI PATRYK TORUń
793 KWIATKOWSKI DAWID WROCłAW
794 KOśMICKA EMILIA BYDGOSZCZ
795 SYBILA MICHAł BYDGOSZCZ
796 KOKOCKI PAWEł WIELKA NIESZAWKA
797 DULIńSKI JACEK NIEMCZ
798 LOOSE ANNA BYDGOSZCZ
799 MONSIORSKI ADAM BYDGOSZCZ
800 MALICKA AGATA SZUBIN
801 BUJAK MAłGORZATA BYDGOSZCZ
802 LUDIAN-STANNY CZESIA BYDGOSZCZ
803 KULCZYńSKA KATARZYNA BYDGOSZCZ
804 KRęCKI DANIEL BYDGOSZCZ
805 OLENDER TOMASZ GRUDZIąDZ
806 ŁUCZAK PAWEł BYDGOSZCZ
807 GACKA ANNA SICIENKO
808 MILAK ARKADIUSZ WłOCłAWEK
809 PYRKA RADOSłAW ŚWIECIE
810 GóRSKA WERONIKA BYDGOSZCZ
811 JUREK SZYMON NAKłO NAD NOT.
812 ROGOZIńSKI MIKOłAJ BYDGOSZCZ
813 DUDZICZ MAłGORZATA MARIA MłAWA
814 PERENC JAN BYDGOSZCZ
815 PERENC PAWEł BYDGOSZCZ
816 HERMANOWSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
817 ŁASIńSKI DARIUSZ POLICHNO
818 LIBERA ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
819 CISZEK ŁUKASZ ŚWIECIE
820 KURS JAROSłAW BYDGOSZCZ
821 BUKOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
822 BAZELA ROBERT BYDGOSZCZ
823 BRZYKCY LUCYNA BYDGOSZCZ
824 SZLYK MACIEJ INOWROCLAW
825 BRZYKCY DARIUSZ BYDGOSZCZ
826 SIMINSKA BEATA BYDGOSZCZ
827 MODZELEWSKA MARIA BYDGOSZCZ
828 CHECHŁA AGATA BYDGOSZCZ
829 KAPELEWSKI MARCIN BYDGOSZCZ
830 SADOWSKI RAFAł BYDGOSZCZ
831 PIEKARSKI ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
832 STęPIEń STANISłAW BYDGOSZCZ
833 JĘDRAL JANUSZ JEżEWO
834 KALLAS-LIPSKA ANETTA BYDGOSZCZ
835 LIPSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
836 NOWAK PAULINA BYDGOSZCZ
837 SUPKOWSKI MICHAł BYDGOSZCZ
838 WIESE GRZEGORZ KORONOWO
839 MEYER MACIEJ BYDGOSZCZ
840 SKARWECKI MICHAł BYDGOSZCZ
841 KOłODZIEJSKI DAWID ŻNIN
842 SZCZEśNIEWSKA AGATA BYDGOSZCZ
843 STRZYżEWSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
844 KUTOWSKI WIESłAW BUKOWIEC
845 JURASZEK ANETTA BYDGOSZCZ
846 PRZYBYLSKI RAFAł JANIKOWO
847 PORęBA PAWEł MROCZA
848 JóźWIAK EWELINA ZIELONCZYN
849 BITNER DAREK BYDGOSZCZ - FORDON
850 HASS ADAM BYDGOSZCZ
851 HAMLING PIOTR TORUń
852 LEWANDOWSKI BARTOSZ ELBLąG
853 KALA MICHAŁ ŁABISZYN
854 GIOLDA HALINA BYDGOSZCZ
855 KLAWIKOWSKI DAWID BYDGOSZCZ
856 WOźNIAKOWSKA AGATA BYDGOSZCZ
857 KRAśNIEWSKI ŁUKASZ WARSZAWA
858 GOłEMBIEWSKI MAREK BYDGOSZCZ
859 ZIęTAK JOANNA BRZOZA
860 MACIEJEWSKA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ
861 MILLER PAULINA BYDGOSZCZ
862 MATOSEK PIOTR GDYNIA
863 MąDRZYńSKA KAMILA BYDGOSZCZ
864 PAJąK GRZEGORZ POZNAń
865 ŁUKASZEWSKI MARCIN JANIKOWO
866 ANDRULEWICZ DOMINIKA BYDGOSZCZ
867 CZECHOWSKI WIESłAW BYDGOSZCZ
868 SUTUłA MICHAł TORUń
869 SOłDON HALINA OSIELSKO
870 SOłDON BOGUSłAW OSIELSKO
871 OLEK HONORATA ŚWIEKATOWO
872 KOłASKI PIOTR POZNAń
873 GAPSKI JAROSłAW NIEMCZ
874 ADAM KATARZYNA POZNAń
875 WYSOCKI ZBIGNIEW BARCIN
876 RUSAK RAFAł BYDGOSZCZ
877 RUSAK PAULINA BYDGOSZCZ
878 SMUCZYńSKI WOJCIECH BYDGOSZCZ
879 JACKOWSKA ALICJA BYDGOSZCZ
880 SIKORSKA-CUPA MAGDALENA BYDGOSZCZ
881 DĄBROWSKI ARTUR WROCŁAW
882 DRZEWUCKA ANNA BYDGOSZCZ
883 GAWROńSKI MARCIN ZłOTNIKI KUJAWSKIE
884 SIMIńSKA ZUZANNA BYDGOSZCZ
885 PODLEWSKA MICHALINA UNISłAW
886 UGOREK MIROSLAW BYDGOSZCZ
887 SZAJBE MICHAł BYDGOSZCZ
888 DąBROWSKI RAFAł TORUń
889 KAMIńSKI MARCIN NAKłO NAD NOTECIą
890 BIELEWICZ WOJCIECH ŚWIECIE
891 FELCYN JUSTYNA BYDGOSZCZ
892 GOłASZEWSKA MONIKA BYDGOSZCZ
893 GACKOWSKI ADAM BYDGOSZCZ
894 PISARSKI IGOR BYDGOSZCZ
895 NAPORA MATEUSZ BYDGOSZCZ
896 WARYLEWSKI DARIUSZ ŁOCHOWICE
897 KWIATKOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
898 HINZ ANICETA BYDGOSZCZ
899 HIRT TOMASZ BYDGOSZCZ
900 DALECKA KAROLINA BYDGOSZCZ
901 BUKOWIńSKA GRAżYNA BYDGOSZCZ
902 MUSZYńSKI ANDRZEJ BYDGOSZCZ
903 STAWICKI KAZIMIERZ WłOCłAWEK
904 SOWIńSKI PIOTR ŁOCHOWICE
905 DĄBROWSKI WIKTOR SZCZYTNO
906 WOJCIECHOWSKI ARTUR BYDGOSZCZ
907 PUCHOWSKI BARTOSZ IWIEC
908 WODYńSKI KAROL GDAńSK
909 WIECZOREK ŁUKASZ BYDGOSZCZ
910 MARKS SZYMON BYDGOSZCZ
911 WRóBLEWSKI DAMIAN BYDGOSZCZ
912 KAńCZEWSKI BARTłOMIEJ BYDGOSZCZ
913 KUFEL ELżBIETA BYDGOSZCZ
914 POL ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
915 ZALEWSKI SEBASTIAN BIAłE BłOTA
916 RYCHARSKI BARTOSZ BYDGOSZCZ
917 DROżNIEWSKA ADA STRZELCE GóRNE
918 KOWALSKI PIOTR BYDGOSZCZ
919 SZYMAńSKI PAWEł BYDGOSZCZ
920 ANDRZEJEWSKI RYSZARD BYDGOSZCZ
921 UBYCH KRYSTIAN CHOSZCZNO
922 GRZEHNIK KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
923 KWIATKOWSKA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ
924 KOWALSKI ANDRZEJ IłAWA
925 RZENTKOWSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ
926 ZIWELIńSKI WALDEMAR BYDGOSZCZ
927 ZIELIńSKA ELżBIETA BYDGOSZCZ
928 DZIEKOńSKI RAFAł BYDGOSZCZ
929 BłAżEJAK KRZYSZTOFA BYDGOSZCZ
930 MELE MACIEJ DOBRCZ
931 TOMASIK SYLWIA BYDGOSZCZ
932 STASZKIEWICZ RADOSłAW BYDGOSZCZ
933 WESOłOWSKI JAKUB NEKLA
934 KACZMAREK BEATA BYDGOSZCZ
935 KACZMAREK JACEK BYDGOSZCZ
936 MUZOLF MARIUSZ BYDGOSZCZ
937 SROKOWSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ
938 PILECKI GUSTAW BYDGOSZCZ
939 PILECKI PIOTR BYDGOSZCZ
940 SIEG PAWEł BYDGOSZCZ
941 MAJKA MAREK ŚWIECIE
942 SIUDA MAREK BYDGOSZCZ
943 KULAS BARTOSZ BYDGOSZCZ
944 BISKUP DOROTA BYDGOSZCZ
945 SEKULSKI PAWEł SIERPC
946 NALAZEK ANNA ZAMOść
947 BALUTA MARCIN BYDGOSZCZ
948 SOBCZAK KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
949 KAźMIERCZAK PATRYK INOWROCłAW
950 JĘDRZEJCZYK MIKOŁAJ WYSTęP
951 SAWICKI ROBERT BYDGOSZCZ
952 KWIATKOWSKA KAROLINA BYDGOSZCZ
953 KWIATKOWSKA BOżENA BYDGOSZCZ
954 ZIELIńSKI NICOLAS BYDGOSZCZ
955 NOWACZYK JAKUB BYDGOSZCZ
956 ZIELIńSKI MACIEJ BYDGOSZCZ
957 PIASECKI JAROSłAW TORUń
958 MIELCAREK ROBERT INOWROCłAW
959 SUCZYŃSKI BŁAŻEJ BYDGOSZCZ
960 WIEROMIEJ MAGDALENA BYDGOSZCZ
961 DOłHUN ADAM GDAńSK
962 SZWEDA WOJCIECH WIęCBORK
963 STELMACH MICHAł WIęCBORK
964 ŚLIWIńSKA MAGDALENA BOBROWO
965 TOMASZEWSKA JOANNA BYDGOSZCZ
966 GAURA ŁUKASZ BYDGOSCZ
967 BUKOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
968 CEJKO SłAWOMIR BYDGOSZCZ
969 KRZYżANOWSKI MARCIN BYDGOSZCZ
970 KORACH PAWEL BYDGOSZCZ
971 CZYżEWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ
972 KIKUL MATEUSZ OSTRODA
973 FELCZAK ANDRZEJ GDYNIA
974 OBRęBSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ
975 SCHROEDER PAWEL BYDGOSZCZ
976 GRABOWICZ JERZY USTKA
977 KOJRO ANETTA BYDGOSZCZ
978 RASZLIńSKA MARIOLA BYDGOSZCZ
979 KOJRO MACIEJ BYDGOSZCZ
980 WDOWIAK DARIUSZ BYDGOSZCZ
981 ZIELIńSKI OLAF BYDGOSZCZ
982 SAS PRZEMYSŁAW BYDGOSZCZ
983 MECHLIŃSKI BARTŁOMIEJ TORUń
984 WDOWIAK KAMIL BYDGOSZCZ
985 MARCINIAK KRZYSZTOF BORóWNO
986 SZYLING EMILIA WIęCBORK
987 MANDOSIK JERZY GRUDZIąDZ
988 RYBACKA PAULINA BYDGOSZCZ
989 KIEłPIKOWSKI WIKTOR BYDGOSZCZ
990 SURUS MAREK GDAńSK
991 KOKOCIŃSKI MICHAŁ ŁABISZYN
992 BALIK PIOTR BYDGOSZCZ
993 FRANASZEK PAULA BYDGOSZCZ
994 JANKOWSKA MARTA BYDGOSZCZ
995 ŚWIERCZYńSKI MARCIN OSIELSKO
996 DALECKA MARIA BYDGOSZCZ
997 SAWICKI MIKOłAJ BYDGOSZCZ
998 POPIELA MAKSYMILIAN BYDGOSZCZ
999 NAGóRSKA ELżBIETA ŁOCHOWICE
1000 SYNAKIEWICZ PIOTR BYDGOSZCZ
1001 ŚWITAłA KAROL BYDGOSZCZ
1002 SIDOR MARCIN BYDGOSZCZ
1003 SZULAKOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
1004 SZULAKOWSKI BARTOSZ BYDGOSZCZ
1005 SINGER WOJCIECH BYDGOSZCZ
1006 TUCHOLSKI BARTłOMIEJ BYDGOSZCZ
1007 KUBIAK RAFAł SOLEC KUJAWSKI
1008 GRACZYKOWSKI ANDRZEJ BYDGOSZCZ
1009 KUREK PIOTR BYDGOSZCZ
1010 LAU ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1011 LIS SłAWOMIR ŻOłęDOWO
1012 SZYLMAN MACIEJ ŁOCHOWO
1013 PRZYBYłKA MATEUSZ SęPóLNO KRAJEńSKIE
1014 KOZłOWSKI MACIEJ BYDGOSZCZ
1015 GAłAJ ANDRZEJ BYDGOSZCZ
1016 MODRZYńSKI PAWEł TORUń
1017 FURMAńCZYK MICHAł BYDGOSZCZ
1018 ZWIEWKA SEBASTIAN BYDGOSZCZ
1019 JESKE MICHAł BYDGOSZCZ
1020 KRUSZYńSKA JULIA BYDGOSZCZ
1021 KRUSZYńSKI JERZY BYDGOSZCZ
1022 KACZMAREK WIOLETTA BYDGOSZCZ
1023 TYBURSKI KAMIL BYDGOSZCZ
1024 CYL DAWID BYDGOSZCZ
1025 SITEK KATARZYNA BYDGOSZCZ
1026 MATYSZKIEWICZ TOMASZ BYDGOSZCZ
1027 GURYN OLEKSANDR BYDGOSZCZ
1028 ŚPICA PIOTR JEżEWO
1029 KULCZYŃSKA JOANNA BYDGOSZCZ
1030 WRZESZCZ MICHAł BYDGOSZCZ
1031 DWULIT MAREK BYDGOSZCZ
1032 ROźNIAKOWSKI PAWEł BYDGOSZCZ
1033 WOJTYSIAK DOROTA BYDGOSZCZ
1034 ZEHNER KAROL BYDGOSZCZ
1035 ZAJąCZKOWSKA MONIKA ALEKSANDRóW KUJAWSKI
1036 ZAJąCZKOWSKA MONIKA ALEKSANDRóW KUJAWSKI
1037 JASINIECKI MACIEJ BYDGOSZCZ
1038 WOźNIAKOWSKA DARIA BYDGOSZCZ
1039 KOCZOROWSKI IRENEUSZ BYDGOSZCZ
1040 LEWICKI PIOTR BYDGOSZCZ
1041 SAWICKI MICHAł GOLUB-DOBRZYń
1042 PłóCIENNIK WOJCIECH DOBRCZ
1043 MROCZEK FILIP BYDGOSZCZ
1044 BURCHARDT KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1045 CHOSINSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
1046 STELMACH DOMINIKA WARSZAWA
1047 DUBA MICHAł EłK
1048 SPLIT MAREK BYDGOSZCZ
1049 PIOTROWSKI PAWEł GDYNIA
1050 KLEMCZAK BEATA KORONOWO
1051 MICHALEWSKA JUSTYNA BYDGOSZCZ
1052 TOTOń DARIA NAKłO NAD NOTECIą
1053 KARCZEWSKA ANGELIKA BYDGOSZCZ
1054 PIWECKI PAWEł BYDGOSZCZ
1055 STANIEK MARCIN SOLEC KUJAWSKI
1056 URBAńSKI PAWEł WYSTęP
1057 WENDT ARTUR BYDGOSZCZ
1058 SZPARAG JAKUB SZUBIN
1059 RUTKOWSKI ADAM BYDGOSZCZ
1060 WOJNAROWSKI SZYMON BYDGOSZCZ
1061 GUMOWSKA DOROTA BYDGOSZCZ
1062 KOWALCZYK MAGDALENA BYDGOSZCZ
1063 KłOPOCKI JAN BYDGOSZCZ
1064 GóRSKI KRZYSZTOF DąBRóWKA NOWA
1065 CZAPIEWSKA MARTA TCZEW
1066 NIEDBALSKI BARTłOMIEJ BYDGOSZCZ
1067 SKORECKI ALEKSANDER BYDGOSZCZ
1068 KAWAłKOWSKI MARCIN BYDGOSZCZ
1069 GRUSZCZYńSKA EWA BYDGOSZCZ
1070 MIęKCZYNSKI MIłOSZ SICIENKO
1071 KOMOROWSKI RADOSłAW SEROCK
1072 OSTROWICKA DOMINIKA TłUCHOWO
1073 CZAPLEWSKI PATRYK INOWROCłAW
1074 SOBCZAK MARCIN ŻOłęDOWO
1075 BRULIńSKI WOJCIECH KOłODZIEJEWO
1076 BOULGE BEATA BYDGOSZCZ
1077 JANKOWSKI RAFAł BYDGOSZCZ
1078 SMERLIńSKI ADAM LIPIENICA
1079 THIELKING KATARZYNA BYDGOSZCZ
1080 RAUT WIESłAW BYDGOSZCZ
1081 REWOLIńSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ
1082 WOźNIAK WOJCIECH BYDGOSZCZ
1083 WOźNIAK ADAM BYDGOSZCZ
1084 SOWIńSKA JOANNA NIEMCZ
1085 PILICHOWSKI JANUSZ GNIEWKOWO
1086 ADAMEK MAGDALENA NIEMCZ
1087 FARBICKI MATEUSZ BYDGOSZCZ
1088 OLSZEWSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1089 JAKUBOWSKA PAULINA LUBIEWO
1090 JAKUBOWSKI KAROL LUBIEWO
1091 TOMCZAK MARIA BYDGOSZCZ
1092 WIśNIEWSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
1093 GARSZTKA JOANNA TORUń
1094 KOZAK KAROL TORUń
1095 WOłOCH DOROTA BYDGOSZCZ
1096 TRZCIńSKI JAREK SOLEC KUJAWSKI
1097 WALCZAK MAREK SOLEC KUJAWSKI
1098 LUBOMSKI DAWID SOLEC KUJAWSKI
1099 SOBCZAK MARCIN BYDGOSZCZ
1100 CZARNOWSKA JOANNA BYDGOSZCZ
1101 JURCZAK ARKADIUSZ BYDGOSZCZ
1102 ŻYCHOWSKI MICHAł SIENNO
1103 BIELAWSKI ROLAND BYDGOSZCZ
1104 BIELAWSKI GRACJAN BYDGOSZCZ
1105 FEDE JUDYTA SZUBIN
1106 KAMINSKI MARIUSZ OSóWIEC
1107 LEWOSIńSKI MACIEJ BYDGOSZCZ
1108 KOBYRA MARTA BYDGOSZCZ
1109 ŻUREK MATEUSZ BYDGOSZCZ
1110 RATAJCZAK JAKUB MIęDZYRZECZ
1111 BRZYKCY KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1112 SEROCKI ZBIGNIEW GRUDZIąDZ
1113 ROZPARA KAROL WAłCZ
1114 SEROCKA DANUTA GRUDZIąDZ
1115 LASINSKI SEBASTIAN BORóWNO
1116 KłOSOWSKI MARIUSZ SOLEC KUJAWSKI
1117 SUDAł NINA BYDGOSZCZ
1118 DERENGOWSKI ROBERT PRUSZCZ
1119 KŁOSOWICZ TOMASZ BYSŁAW
1120 DELIńSKI MIROSłAW BYDGOSZCZ
1121 MAZURKIEWICZ DOROTA BYDGOSZCZ
1122 SZCZAP JACEK BYDGOSZCZ
1123 KUNDE TOMASZ LIPNIKI
1124 MILER JAROSłAW MROCZA
1125 GóRKA TOMASZ BYDGOSZCZ
1126 KUBARSKI JULIAN BYDGOSZCZ
1127 ORłOWSKA MARTYNA BYDGOSZCZ
1128 PUłAWSKA JOANNA BYDGOSZCZ
1129 TOPOLIńSKI HUBERT BYDGOSZCZ
1130 SKRZYPCZYK ANDRZEJ ZAMOść
1131 SZAłKOWSKA AGNIESZKA BYDGOSZCZ
1132 ZWARYCZ TOMASZ GRUDZIąDZ
1133 POLAK KRZYSZTOF TORUń
1134 IDCZAK PIOTR NIEMCZ
1135 SZYMAńSKI ROBERT BYDGOSZCZ
1136 BASZYńSKI ADAM SZUBIN
1137 SKORCZ MARCIN BYDGOSZCZ
1138 SCHMIDT ROBERT BYDGOSZCZ
1139 SZOCH TOMASZ BYDGOSZCZ
1140 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1141 SOKOłOWSKI KAROL BYDGOSZCZ
1142 DOMAńSKI PIOTR BYDGOSZCZ
1143 JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA ŚWIECIE
1144 OSOCHOCKI TOMASZ BYDGOSZCZ
1145 BRZOZOWSKI MARCIN BRZOZA
1146 LIS JANUSZ GRUDZIąDZ
1147 SIUCHNIńSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
1148 EJSMONT MICHAł BYDGOSZCZ
1149 JANOWSKI PIOTR NOWAWIEś CHEłMIńSKA
1150 NAPIERAłA LESZEK ŁABISZYN
1151 PEKOWSKI MARCIN BYDGOSZCZ
1152 KANIK TOMASZ BYDGOSZCZ
1153 TROJANOWSKI SłAWOMIR ŚWIECIE
1154 DUDA WOJCIECH BYDGOSZCZ
1155 KLAWE ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1156 NOWAKOWSKA KAROLINA BYDGOSZCZ - FORDON
1157 BRZEZIńSKI RAFAł BYDGOSZCZ
1158 PIOTROWSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
1159 OPALIńSKI MICHAł BYDGOSZCZ
1160 KUBERA MIROSłAW TULCE
1161 KINSTLER KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1162 OSOWICKI IRENEUSZ STAROGARD GDAńSKI
1163 RADTKE ARTUR SOLEC KUJAWSKI
1164 SOłDON MATEUSZ OSIELSKO
1165 KNASIECKI SEBASTIAN BYDGOSZCZ
1166 NAZAR TOMASZ BYDGOSZCZ
1167 BOGUCKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
1168 DOBRUCHOWSKA EMILIA INOWROCŁAW
1169 NEJA WOJCIECH BYDGOSZCZ
1170 LEWANDOWSKI TOMASZ BYDGOSZCZ
1171 SZYMCZYK ADAM ŚWIECIE
1172 POKORA RAFAł SZPETAL GóRNY
1173 GUZIK KRZYSZTOF GOŁDAP
1174 KUSIAK MATEUSZ BYDGOSZCZ
1175 BARANKIEWICZ ARTUR TORUń
1176 HAJDUKIEWICZ GRZEGORZ TORUń
1177 ANDRYAńCZYK ADRIANNA OSIELSKO
1178 PACZKOWSKI PIOTR BYDGOSZCZ
1179 KOWALKOWSKI PIOTR MAKSYMILIANOWO
1180 KIPCZAK ROBERT BYDGOSZCZ
1181 MACIEJEWSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
1182 MACIEJEWSKA JULIA BYDGOSZCZ
1183 MACIEJEWSKI JAN BYDGOSZCZ
1184 TUCHOLSKI MARCIN BYDGOSZCZ
1185 SPóZ EWA CHEłMNO
1186 NOWAK PAULINA BYDGOSZCZ
1187 MASLOWSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ
1188 DZIEKAN ALEKSANDRA BYDGOSZCZ
1189 MASłOWSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ
1190 MEYER MAREK BYDGOSZCZ
1191 DZIEDZIANOWICZ GRZEGORZ BYDGOSZCZ
1192 STACHOWIAK BARTOSZ ZAMOść
1193 KAMIńSKI MICHAł BYDGOSZCZ
1194 NOWICKI DOMINIK TRZEMESZNO
1195 MICHALEWSKI BARTOSZ BYDGOSZCZ
1196 CENA JACEK BYDGOSZCZ
1197 GORZYCKI KRZYSZTOF RADZIEJóW
1198 MIELCAREK ADRIANNA BYDGOSZCZ
1199 KRUSIK TOMASZ BYDGOSZCZ
1200 LISIECKA ALICJA BYDGOSZCZ
1201 BENTKOWSKA NATALIA PRąDOCIN
1202 FUNDATOR WIKTOR CIELE
1203 BASIńSKI ŁUKASZ INOWROCłAW
1204 LISIECKA WERONIKA BYDGOSZCZ
1205 MAZUR WOJCIECH BYDGOSZCZ
1206 KOSSMANN FRANEK BYDGOSZCZ
1207 KRUCZKOWSKI PIOTR BYDGOSZCZ
1208 ZAJąCZKOWSKA ANNA TRZEBNICA
1209 SOWIńSKA JUSTYNA ŁOCHOWICE
1210 STRABEL ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1211 STRABEL MARIA BYDGOSZCZ
1212 WALCZAK TADEUSZ BYDGOSZCZ
1213 SZNAJDER SEWERYN BYDGOSZCZ
1214 MIGAłA MARZENA NIEMCZ
1215 MIGAłA SłAWOMIR NIEMCZ
1216 TOMKIEL PIOTR BYDGOSZCZ
1217 DUBIEL WERONIKA BYDGOSZCZ
1218 DąBROWSKI ADAM BYDGOSZCZ
1219 WRUKOWSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1220 TOMANEK MATEUSZ BYDGOSZCZ
1221 KULKA MAREK BYDGOSZCZ
1222 BARDZIńSKI ŁUKASZ JAKSICE
1223 STASIAK MICHALINA BYDGOSZCZ
1224 KOWALSKI PIOTR BYDGSZCZ
1225 MATUSZAK ARTUR BYDGOSZCZ
1226 BUBIAK HUBERT BYDGOSZCZ
1227 BORZYCH AGATA BYDGOSZCZ
1228 JODKOWSKI RAFAł BYDGOSZCZ
1229 MARKIEWICZ MIROSłAW OTłOCZYN
1230 KOPEć AGATA OSóWIEC
1231 KANIEWSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1232 GEZELA JACEK BYDGOSZCZ
1233 PLICHCIńSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1234 ZąBKOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1235 PIECZKA MARCIN BYSłAW
1236 JANKOWSKI MARCIN BYDGOSZCZ
1237 KUBIAK SłAWOMIR BYDGOSZCZ
1238 KISIEL TOMASZ BYDGOSZCZ
1239 BORUTA ARTUR BYDGOSZCZ
1240 BARCZAK WłADYSłAW BYDGOSZCZ
1241 TRACZYKOWSKA BARBARA MAKSYMILIANOWO
1242 WłODARCZAK PAWEł PRZYłęKI
1243 JAKUBOWSKA OLIWIA BYDGOSZCZ
1244 KULA ZBIGNIEW OSIELSKO
1245 WERYK SEBASTIAN PL
1246 KRUK RAFAł NIEMCZ
1247 ZALEWSKI KAMIL BYDGOSZCZ
1248 KAMINSKI GRZEGORZ KUSOWO 10/7
1249 PACEK DOMINIKA DOBRCZ
1250 KIEłBASIńSKI ADAM BYDGOSZCZ
1251 ŚWIDERSKI DAMIAN BYDGOSZCZ
1252 KATULSKI RADOSłAW INOWROCłAW
1253 TURNO SZYMON UNISłAW
1254 ŚWIATOWY RYSZARD BYDGOSZCZ
1255 PORAZINSKA VIKTORIA BYDGOSZCZ
1256 STANECKI MACIEJ BYDGOSZCZ
1257 KOWALKOWSKI MACIEJ TORUŃ
1258 DOBRZYńSKI FELIKS WARSZAWA
1259 TROJANEK SONIA BIAłE BłOTA
1260 SZCZUTKOWSKI RAFAł GRUDZIąDZ
1261 MALICKA BEATA BYDGOSZCZ
1262 WOźNIAK JAKUB BYDGOSZCZ
1263 TOMCZAK ADAM BYDGOSZCZ
1264 MACKIEWICZ DANIEL BYDGOSZCZ
1265 STELLER MACIEJ BYDGOSZCZ
1266 KWASEK MIKOłAJ BYDGOSZCZ
1267 NEUMANN ŁUKASZ WłOCłAWEK
1268 OSZWAłDOWSKA KLAUDIA WYSTęP
1269 ZELEK KAMILA INOWROCłAW
1270 BARTOSZEK WITOLD BYDGOSZCZ
1271 KUTYłA KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1272 SENGER MICHAł GąSAWA
1273 KIEłCZYńSKI ANDRZEJ BYDGOSZCZ
1274 JASłOWSKI SEBASTIAN BYDGOSZCZ
1275 RAKOWSKA KATARZYNA SłUPSK
1276 KRECZMER TOMASZ BYDGOSZCZ
1277 SZARMACH KACPER GRóDEK
1278 SZARMACH STANISłAW GRóDEK
1279 ZIELINSKI JÓZEF NAKŁO
1280 BIZON BARTOSZ BYDGOSZCZ
1281 POPKO RADOSLAW DąBRóWKA
1282 KUCHCIAK JóZEF SOśNO
1283 BREJCZAK ROMAN GDAńSK
1284 SZADKOWSKA DIANA SKIERNIEWICE
1285 ZAGALAK RAFAł BYDGOSZCZ
1286 WIERZBOWSKI PIOTR BRZOZóWKA
1287 BAłęCZNA EWA LUBASZ
1288 KUCHARCZYK URSZULA INOWROCłAW
1289 CYGANEK GRZEGORZ BYDGOSZCZ
1290 GULARSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1291 KULIńSKI MATEUSZ BYDGOSZCZ
1292 BLUKACZ GRZEGORZ TORUń
1293 KORENKIEWICZ LESZEK BYDGOSZCZ
1294 KORENKIEWICZ ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1295 BREJCZAK KRZYSZTOF IZBICA KUJAWSKA
1296 NOWACKA GABRIELA GRUDZIąDZ
1297 DRWAL MARIUSZ BYDGOSZCZ
1298 DANAK MICHAł BYDGOSZCZ
1299 SKIBIńSKA ANNA WARSZAWA
1300 DROGORóB MARCIN TORUń
1301 JAREK-KABUłA MAłGORZATA BYDGOSZCZ
1302 TARKOWSKI DAWID TCZEW
1303 JóZEFIAK IWONA BYDGOSZCZ
1304 MINKIEWICZ MARTA BYDGOSZCZ
1305 RóżAńSKI MARCIN ŻNIN
1306 JANKOWSKA SYLWIA BYDGOSZCZ
1307 PIóR KRZYSZTOF ŚWIECIE
1308 KRZEMINSKI ARKADIUSZ TORUń
1309 GóRA KRYSTIAN BYDGOSZCZ
1310 KUBICZEK GRZEGORZ SOLEC KUJAWSKI
1311 KUBICZEK ADRIAN SOLEC KUJAWSKI
1312 JAROńSKI PAWEł BYDGOSZCZ
1313 SOWA MICHAł BYDGOSZCZ
1314 CIESLEWICZ WALDEMAR BYDGOSZCZ
1315 JAGODZIńSKI KRZYSZTOF WITROGOSZCZ
1316 STELMACH PATRYCJA BYDGOSZCZ
1317 MICHALAK JACEK INOWROCłAW
1318 KUJATT WOJCIECH GDYNIA
1319 RETECKI PIOTR NEKLA
1320 KOśMIDER PAWEł JADOWNIKI RYCERSKIE
1321 MAJER MAGDA BYDGOSZCZ
1322 BANAś MARCIN RAKóW
1323 CYBULSKA ANNA NAKłO NAD NOTECIą
1324 SłOWIńSKI MARIUSZ BYDGOSZCZ
1325 WęGRZYńSKI PIOTR BYDGOSZCZ
1326 WEBER HANNA BYDGOSZCZ
1327 SIMINSKA JOANNA BYDGOSZCZ
1328 WILCZARSKA - SZAFARCZYK DANUTA BYDGOSZCZ
1329 STAWLUK MARCIN BYDGOSZCZ
1330 BAJBAK MACIEJ TORUŃ
1331 GASZAK JAKUB BYDGOSZCZ
1332 BRUKWICKA MAłGORZATA SICIENKO
1333 WOźNIAK ALINA BYDGOSZCZ
1334 CYRANKOWSKI ARTUR TURZNO
1335 KINASIEWICZ MAREK SKIERDY
1336 ŁOPUSZYńSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1337 MANOWSKA DOMINIKA WIęCBORK
1338 CZERESZKO KRZYSZTOF ZIELONKA
1339 KULA ARTUR OSIELSKO
1340 ZDROJKOWSKA JOANNA BYDGOSZCZ
1341 ZIEMIAńSKI PAWEł INOWROCłAW
1342 SZNAJDER PAWEł BYDGOSZCZ
1343 STAWARSKA ELżBIETA TORUN
1344 KOWALSKA KATARZYNA BYDGOSZCZ
1345 GRZEśKIEWICZ GRZEGORZ BYDGOSZCZ
1346 SZPONKA ADAM TORUń
1347 HOłOWNIA KAROLINA ZAMOść
1348 ZADROGA ARKADIUSZ DZIEMIONNA
1349 SOSNOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ
1350 WARCZAK KATARZYNA BYDGOSZCZ
1351 KOLASIńSKA MAłGORZATA SOLEC KUJAWSKI
1352 XXX PAWEł BYDGOSZCZ
1353 MARSZAłEK ANDRZEJ SWARZęDZ
1354 ROMANóW PRZEMEK RAJSZEW
1355 SZYLBERG ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1356 MAZANY MAREK BYDGOSZCZ
1357 KLUSZCZYńSKI ROBERT TORUń
1358 ŻMICH-FóRMANIAK JOANNA BYDGOSZCZ
1359 FóRMANIAK PIOTR BYDGOSZCZ
1360 WEGNER MAREK WIęCBORK
1361 KRYNICKI ROBERT ŻNIN
1362 PACEK PAULINA DOBRCZ
1363 WąDOłOWSKAI ROBERT TUCHOLA
1364 ROSIńSKI WOJCIECH BARCIN
1365 WłODEK PRZEMEK BYDGOSZCZ
1366 SZERSZEń KAMIL BYDGOSZCZ
1367 KRAWISZ MACIEJ BYDGOSZCZ
1368 OCHENDAL MACIEJ BYDGOSZCZ
1369 WÓJCIK AGNIESZKA RAJSZEW
1370 BARTCZAK ŁUKASZ DOBRCZ
1371 FORMELLA ALEKSANDRA MARTA NIEMCZ
1372 MACIOSZEK PIOTR KRUSZWICA
1373 NEUMANN ANDRZEJ BYDGOSZCZ
1374 BARTNIK MIECZYSłAW BYDGOSZCZ
1375 GORBASZEWICZ ŁUKASZ BYDGOSZCZ
1376 KAźMIERCZAK ROBERT BYDGOSZCZ
1377 TESSA JUSTYNA BYDGOSZCZ
1378 DOłKOWSKI GRZEGORZ NIEMCZ
1379 FABROWSKI DAWID BYDGOSZCZ
1380 MRÓWCZYŃSKI SZYMON TORUń
1381 MUSZYńSKI SłAWOMIR BYDGOSZCZ
1382 KRUCZKOWSKA MAGDALENA BYDGOSZCZ
1383 PEŻYŃSKI PIOTR BYDGOSZCZ
1384 JAGODZIńSKI MARCIN DąBKI
1385 BROKOS PIOTR BARCIN
1386 DOBOSIEWICZ ALEKSANDRA WARSZAWA


Suma zgłoszeń: 1386

Przestawiamy listę startową zgłoszonych do biegu.
Osobom, które dokonały wpłatę przyznano automatycznie numer startowy.
 
Copyright © 2011-2012 KPZLA

STRONA GŁÓWNA | INFORMACJE | GALERIA | KONTAKT
Projekt: