BYDGOSZCZ NA START! - 10KM
15.04.2018
V PÓŁMARATON BYDGOSKI I 5KM
21.10.2018
 
Dołącz do nas na Facebook -

Biegaj z Nami   
 
WOLONTARIUSZE NA START !!!
DODANO NEWSA: 21.09.2017
Przed nami kolejna, niezwykle interesująca impreza biegowa. Już 22 października V Półmaraton Bydgoski.

Razem z nami możecie poczuć te niesamowite, sportowe emocje. Już teraz zapraszamy do udziału w wolontariacie. Poszukujemy osób, które w październiku byłyby gotowe wraz z nami współtworzyć jedno z największych wydarzeń sportowych w Bydgoszczy. Zatem nie wahaj się – dołącz do nas już teraz !!! Razem zbudujemy zgrany zespół !!!

Wolontariusze będą pracować w następujących zespołach zadaniowych:

· Biuro zawodów: Serce i dusza półmaratonu. W biurze zawodów wszyscy zarejestrowani biegacze odbierają z rąk wolontariuszy pakiet stratowy wraz z unikalnym numerem startowym.
· Punkt Wodny: Na trasie Półmaratonu rozstawione są tzw. punkty wodne. Do zadań wolontariuszy należy przygotowanie stanowisk gotowych do wydawania biegaczom wody.
· Start/Meta: Zespół wolontariuszy pomagający biegaczom na starcie i na mecie. Na starcie wolontariusze pomagają zawodnikom ustawić się w odpowiednich strefach czasowych, natomiast na mecie wręczają pamiątkowy medal.
· Grupa techniczna: Drużyna do zadań specjalnych i nieprzewidywalnych. Do tej grupy zapraszamy głównie wolontariuszy płci męskiej z dużą ilością siły i zapału do pracy.
· Depozyt: Głównym zadaniem tej grupy jest bezpieczne przechowanie rzeczy, zadbanie o ich ład i porządek i pilnowanie, aby pozostawione rzeczy po skończonym biegu trafiły wyłącznie do właścicieli.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 06.10.2017 [POBIERZ FORMULARZ]

na adres e-mail:
wolontariat.bydgoszcznastart@gmail.com
Wszelkie pytania prosimy kierować również na adres e-mail:
wolontariat.bydgoszcznastart@gmail.com

 
Copyright © 2011-2017 KPZLA

STRONA GŁÓWNA | INFORMACJE | GALERIA | KONTAKT
Projekt:

PARTNER GŁÓWNY: